JAROSLAV SEDLÁK

Regionálny riaditeľ predaja v oblasti B2B, obchodník, speaker

Jaro je aktívny v obchode od roku 2006. 

Oblasťami pôsobností boli postupne v jeho kariére sféry stavebníctva, poisťovníctva, bankového sektoru a predovšetkým oblasť poskytovania služieb pre veľké výrobné podniky (zodpovedný za komunikáciu s riaditeľmi firiem, personálnymi manažérmi a nákupcami).

Najvýznamnejšia časť jeho doterajšej kariéry je venovaná spoločnosti ASO VENDING, ktorá je lídrom na trhu a najväčším vendingovým dodávateľom na Slovensku. V roku 2015 sa stal v spoločnosti historicky najmladším riaditeľom a dodnes pôsobí ako regionálny riaditeľ predaja. Jaro je zodpovedný za jednania u existujúcich a nových zákazníkov, za prípravu firemných projektov a samozrejme – za výsledky svojho obchodného tímu.

Popri týchto aktivách je autorom úspešného podcastu 24 Hodín na úspech, ktorý sa dostal na prvé miesto v kategórii obchod v priebehu prvých 60 dní od spustenia.

Priblížením sa späť k tradičným hodnotám v obchode a predaji sú jeho obsahy vynimočné a prinášajú poslucháčovi pohľad na predaj ako rovnocenné partnerstvo medzi obchodníkom a klientom. Je zástancom rozvoja podnikania na báze férovosti, ktorá z dlhodobého hľadiska zákazníka nielen prináša, ale aj udrží.

0
rokov predajných skúseností
0
minút jednaní s klientom
0
obchodných telefonátov

BERNARD KOPRNA

Kouč, lektor, rečník, podnikateľ

Jeden z top koučov na Slovensku. Už 9 rokov pomáha ľuďom prebúdzať viac z ich nekonečného potenciálu.

Jeho kurzami a seminármi Zobuď sa produktívny, Úspešný kouč a vzdelávacím programom Magnetické sebavedomie, si prešli tisícky ľudí.

Bernard Koprna pôsobí aj ako externý konzultant  spoločností a podnikateľských subjektov, osobný a strategický poradca riaditeľov, manažérov a obchodníkov. Špecializuje sa na zvýšenie ich pracovného výkonu a zdravý a udržateľný vývoj kariérneho rastu.

V našej krajine je jedným z priekopníkov nového smeru transformačného koučingu, opierajúceho sa o tzv. Tri princípy. Renesanciu v oblasti psychológie, ktorú tento jedinečný pohľad (tzv. "zvnútra-von porozumenie") prináša, Bernard zapracúva do svojich vzdelávacích podujatí. Ich aplikáciou do praxe dosahujú jeho klienti priam revolučný efekt v rôznych oblastiach pracovného i súkromného života.

0
rokov v oblasti poradenstva
0
rôznych odvetví
0
odkoučovaných hodín